socalogo.gif (8739 bytes)
SoCalHoops Tournament & Recruiting News

adidas Las Vegas Big Time 2000:
"Open Pool 56" Team By Team Schedules--(July 3, 2000)

Click for Schedule: (will show at
the top edge of your screen
Aim High - TX (E3)
Alabama Ice - AL (H3)
Arkansas Angels - AR (J3)
Athletes First - OK (A3)
Atlanta Celtics I - GA (J1)
Baltimore Select - MD (K4)
Beach Ball Select - SC (O2)
Belmont Shore - CA (C2)
Cleveland BBall Club 17's - OH (D2)
Colorado Select Blue 17's - CO (C4)
Dallas Slam-N-Jam - TX (F2)
DC Assault - MD (A4)
Donyell Marshall Found. I - NY (K3)
Double Pump All Stars - CA (B3)
EBO/EA Sports - CA (M2)
Friends of Hoop Orange - WA (B1)
Ft. Worth Lions - TX (L1)
Gateway BBall Club I - MO (M1)
Gym Rats - NJ (A1)
Houston Select - TX (O4)
Houston Superstars I - TX (B2)
Hunting Park Warriors - PA (N4)
Illinois Fire - IL (M4)
Illinois Gold - IL (B4)
Inland I - CA (E2)
Las Vegas Stars - NV (O1)
Long Island Panthers - NY (H4)
Los Angeles Rockfish - CA (F3)
Memphis Wildcats - TN (G1)
Michigan Mustangs I - MI (C3)
Muncipal Gardens - IN (N3)
NEP AAU - PA (M3)
New Orleans Jazz - LA (E1)
New York Ravens - NY (L3)
Newark Ram Ath Prog - NJ (N2)
NJ Roadrunners - NJ (G3)
Oakland Slam N Jam I - CA (D4)

Through some methodology we don't quite understand, there are 56 teams that have

Oklahoma Rebels - OK (L4)
Payton/Baker Pinnacle All Stars - WA (L2)
Pump & Run - CA (N1)
Pump & Run Arizona - AZ (J4)
Raleigh Heat - NC (D3)
Raleigh Razorbacks - NC (K1)
Salt Lake Metro - UT (H2)
Sam Rines/Team Philly - PA (F4)
Squires Richmond - VA (D1)
Stormin's Classic - DE (C1)
Student Athletes Broncos - NY (J2)
Tallahassee Wildcats - FL (K2)
Team Breakdown - FL (H1)
Team Carolina Sonics - SC (F1)
Team Detroit - MI (G4)
Texas Blue Chip I - TX (A2)
Tim Thomas Playaz Gold - NJ (O3)
USA Players - VA (E4)
Wisconsin Friends of Hoop Sr - WI (G2)

been "seeded" to automatically advance to the "Open Division" for single elimination play.  The teams are in Pools A through O (14 pools of four teams each).  Since these teams are "seeded" in advance, this means it really doesn't matter how they finish in pool play.  A team can lose three straight, and still have a chance to win the "Open Division" Championship. . . well, maybe not much of a chance if they drop three straight, but it could happen. . . . the only thing which will be affected by a team's order of finish in pool play among the teams in these brackets will be which first place team from another   "non-open" pool (the other 64 pools who are not guaranteed to enter the Open Tournament) they'll meet.  Only first place teams from the other 64 pools will enter Open Division play.  Second, third and fourth place teams from the other 64 brackets will compete in three separate 64-team single elimination tournaments in the A, B, and C Divisions, respectively.

In any event, the teams in Pools A through O are likely to be among the most competitive in the tournament and presumably that's why they've been placed in these "seeded" pools for pool play.

We've completed filling out the the schedules for the first two days of pool play for those first 56 teams who automatically qualify for the "Open Division"   We've also tied these schedules to the alphabetical listing of teams on either side of the text you're now reading:  Just click on a name of a team, and you'll go directly to that team's pool play schedule (NOTE: the team's schedule will be displayed right at uppermost top edge of the screen, so look there first).

While this is certainly the functional equivalent of the master schedule we posted up yesterday (and which is also below)  this kind of formatting makes it easier to see who is playing who, where they're playing, and when,   without the need for that supersecret decoding ring. . . .

All of these teams play their games at either Durango or Green Valley, which is this year's tournament headquarters.  There are, by our count, only two teams that will get to play all of their pool play games on a "main gym" floor,  and other than a quirk of scheduling, we're not sure why   things worked out that way, but  Beach Ball Select from South Carolina and the Newark Rams from New Jersey somehow never see the inside of an auxiliary gym. . . 

When bracket play occurs, there will be another 64 teams joining these 56 teams. Those other 64 teams will consist only of first place teams from the remaining 64 brackets.  Open Bracket play will thus consist of  120 teams playing in two 12-team brackets and 6 16-team brackets.  The eight finalists from each of these brackets will then play in the quarterfinals, semifinals and the finals on Wednesday, July 19.   Of course by Wednesday morning, there will only be 32 teams left from the original 312 who started on Saturday, so things will consolidate that day at Green Valley and Durango for the Championships in each of the four "Bracket" division competitions (Open, A, B & C).

We'll have much more in the coming days, including individual team schedules for the remaining teams in the tournament.

"Open" Pool Team Individual Schedules--These 56 below teams will all advance to the "Open Bracket"
All Games At Durango & Green Valley Gyms (Main & Auxiliary)
POOL A (Open)
Green Valley & Durango
Game 1 Game 2 Game 3
A1 - Gym Rats (NJ) Sat. 7/15/ 9:00 a.m. @ GV Main
Gym Rats vs. Texas Blue Chip I
Sat. 7/15 6:20 p.m. @ GV Aux
Gym Rats v. Athletes First
Sun. 7/16 1:00 p.m. Durango Main
DC Assault v. Gym Rats
A2 - Texas Blue Chip I (TX) Sat. 7/15/ 9:00 a.m. @ GV Main
Gym Rats vs. Texas Blue Chip I
Sat 7/15 7:40 p.m. @ GV Aux
Texas Blue Chip I v. DC Assault
Sun 7/16 2:20 p.m. Durango Main
Texas Blue Chip I v. Athletes First
A3 - Athletes First (OK) Sat. 7/15 10:20 a.m. @ GV Main
Athletes First v. DC Assault
Sat. 7/15 6:20 p.m. @ GV Aux
Gym Rats v. Athletes First
Sun 7/16 2:20 p.m. Durango Main
Texas Blue Chip I v. Athletes First
A4 - DC Assault (MD) Sat. 7/15 10:20 a.m. @ GV Main
Athletes First v. DC Assault
Sat 7/15 7:40 p.m. @ GV Aux
Texas Blue Chip I v. DC Assault
Sun. 7/16 1:00 p.m. Durango Main
DC Assault v. Gym Rats
 
POOL B (Open)
Green Valley & Durango
Game 1 Game 2 Game 3
B1 - Friends of Hoop Orange (WA) Sat. 7/15 9:00 a.m. @ GV Aux
FOH Orange v. Houston SS
Sat 7/15 6:20 p.m. @ Durango Main
FOH Orange v. Double Pump AS
Sun 7/16 1:00 p.m. @ Durango Aux
Illinois Gold v. FOH Orange
B2 - Houston Superstars I (TX) Sat. 7/15 9:00 a.m. @ GV Aux
FOH Orange v. Houston SS
Sat 7/15 7:40 p.m. @ Durango Main
Houston SS v. Illinois Gold
Sun 7/16 2:20 p.m. @ Durango Aux
Houston SS v. Double Pump AS
B3 - Double Pump AS (CA) Sat. 7/15 10:20 a.m. @ GV Aux
Double Pump AS v. Illinois Gold
Sat 7/15 6:20 p.m. @ Durango Main
FOH Orange v. Double Pump AS
Sun 7/16 2:20 p.m. @ Durango Aux
Houston SS v. Double Pump AS
B4 - Illinois Gold (IL) Sat. 7/15 10:20 a.m. @ GV Aux
Double Pump AS v. Illinois Gold
Sat 7/15 7:40 p.m. @ Durango Main
Houston SS v. Illinois Gold
Sun 7/16 1:00 p.m. @ Durango Aux
Illinois Gold v. FOH Orange
 
POOL C (Open)
Green Valley & Durango
Game 1 Game 2 Game 3
C1 - Stormin's Classic (DE) Sat 9:00 a.m. @ Durango Main
Stormin's v. Belmont Shore
Sat 6:20 p.m. @ Durango Aux
Stormins v. Michigan Mustangs I
Sun 1:00 p.m. @ GV Main
Colorado Blue 17 v. Stormins
C2 - Belmont Shore (CA) Sat 9:00 a.m. @ Durango Main
Stormin's v. Belmont Shore
Sat 7:40 p.m. @ Durango Aux
Belmont Shore v. Colorado Blue 17
Sun 2:20 p.m. @ GV Main
Belmont Shore v. Michigan Mustangs
C3 - Michigan Mustangs I (MI) Sat 10:20 a.m. @ Durango Main
Michigan Mustangs I v. Colo Blue 17s
Sat 6:20 p.m. @ Durango Aux
Stormins v. Michigan Mustangs I
Sun 2:20 p.m. @ GV Main
Belmont Shore v. Michigan Mustangs
C4 - Colo Blue 17's (CO) Sat 10:20 a.m. @ Durango Main
Michigan Mustangs I v. Colo Blue 17s
Sat 7:40 p.m. @ Durango Aux
Belmont Shore v. Colorado Blue 17
Sun 1:00 p.m. @ GV Main
Colorado Blue 17 v. Stormins
 
POOL D (Open)
Green Valley & Durango
Game 1 Game 2 Game 3
D1 - Squires Richmond (VA) Sat 9:00 a.m. @ Durango Aux
Squires Rich. v. Cleveland BB 17
Sat 6:20 p.m. @ GV Main
Squires Rich v. Raleigh Heat
Sun 1:00 p.m. @ GV Aux
Oakland S&J I v. Squires Rich
D2 - Cleveland BBC 17's (OH) Sat 9:00 a.m. @ Durango Aux
Squires Rich. v. Cleveland BB 17
Sat 7:40 p.m. @ GV Main
Cleveland BB v. Oakland S&J I
Sun 2:20 p.m. @ GV Aux
Cleveland BB 17's v. Raleigh Heat
D3 - Raleigh Heat (NC) Sat 10:20 a.m. @ Durango Aux
Raleigh Heat v. Oakland S&J I
Sat 6:20 p.m. @ GV Main
Squires Rich v. Raleigh Heat
Sun 2:20 p.m. @ GV Aux
Cleveland BB 17's v. Raleigh Heat
D4 - Oakland Slam N Jam I (CA) Sat 10:20 a.m. @ Durango Aux
Raleigh Heat v. Oakland S&J I
Sat 7:40 p.m. @ GV Main
Cleveland BB v. Oakland S&J I
Sun 1:00 p.m. @ GV Aux
Oakland S&J I v. Squires Rich
 
POOL E (Open)
Green Valley & Durango
Game 1 Game 2 Game 3
E1 - New Orleans Jazz (LA) (Sat. 11:40 a.m. @GV Main )
NO Jazz vs. Inland 
(Sat. 9:00 p.m. @ GV Aux)
NO Jazz vs. Aim High
(Sun 3:40 p.m. @ Durango Aux)
NO Jazz v. USA Players
E2 - Inland I (CA) (Sat. 11:40 a.m. @GV Main )
Inland I vs. New Orleans Jazz
(Sat. 10:20 p.m. @ GV Aux)
Inland vs. USA Players
(Sun 5:00 p.m. @ Durango Aux)
Inland I vs. Aim High
E3 - Aim High (TX) (Sat. 1:00 p.m. @GV Main )
Aim High vs. USA Players
(Sat. 9:00 p.m. @ GV Aux)
Aim High vs. New Orleans Jazz
(Sun 5:00 p.m. @ Durango Aux)
Aim High vs. Inland
E4 - USA Players (VA) (Sat. 1:00 p.m. @GV Main )
Aim High vs. USA Players
(Sat. 10:20 p.m. @ GV Aux)
Inland vs. USA Players
(Sun 3:40 p.m. @ Durango Aux)
NO Jazz v. USA Players
 
POOL F (Open)
Green Valley & Durango
Game 1 Game 2 Game 3
F1 - Carolina Sonics (SC) Sat 11:40 a.m. @ GV Aux
Carolina Sonics v. Dallas S&J
Sat 9:00 p.m. @ Durango Main
Carolina Sonis v. LA Rockfish
Sun 3:40 p.m. @ Durango Aux
Sam Rines Philly v. Carolina Sonics
F2 - Dallas Slam-N-Jam (TX) Sat 11:40 a.m. @ GV Aux
Carolina Sonics v. Dallas S&J
Sat 10:20 p.m. @ Durango Main
Dallas S&J v.Sam Rines/Philly
Sun 5:00 p.m. @ Durango Aux
Dallas S&J v. LA Rockfish
F3 - LA Rockfish (CA) Sat 1:00pm @ GV Aux
LA Rockfish v. Sam Rines Philly
Sat 9:00 p.m. @ Durango Main
Carolina Sonis v. LA Rockfish
Sun 5:00 p.m. @ Durango Aux
Dallas S&J v. LA Rockfish
F4 - Sam Rines/Team Philly (PA) Sat 1:00pm @ GV Aux
LA Rockfish v. Sam Rines Philly
Sat 10:20 p.m. @ Durango Main
Dallas S&J v.Sam Rines/Philly
Sun 3:40 p.m. @ Durango Aux
Sam Rines Philly v. Carolina Sonics
 
POOL G (Open)
Green Valley & Durango
Game 1 Game 2 Game 3
G1 - Memphis Wildcats (TN) Sat 11:40 a.m. @ Durango Main
Memphis Wildcats v. WI FOH Sr.
Sat 9:00 p.m. @ Durango Aux
Memphis Wildcats v. NJ Roadrunners
Sun 3:40 p.m. @ GV Main
Team Detroit v. Memphis Wildcats
G2 - Wisconsin FOH Sr (WI) Sat 11:40 a.m. @ Durango Main
Memphis v. WI FOH Sr.
Sat 10:20 p.m @ Durango Aux
WI FOH Sr v. Team Detroit
Sun 5:00 p.m. @ GV Main
WI FOI Srs v. NJ Roadrunners
G3 - NJ Roadrunners (NJ) Sat 1:00 p.m. @ Durango Main
NJ Roadrunners v. Team Detroit
Sat 9:00 p.m. @ Durango Aux
Memphis Wildcats v. NJ Roadrunners
Sun 5:00 p.m. @ GV Main
WI FOI Srs v. NJ Roadrunners
G4 - Team Detroit (MI) Sat 1:00 p.m. @ Durango Main
NJ Roadrunners v. Team Detroit
Sat 10:20 p.m @ Durango Aux
WI FOH Sr v. Team Detroit
Sun 3:40 p.m. @ GV Main
Team Detroit v. Memphis Wildcats
 
POOL H (Open)
Green Valley & Durango
Game 1 Game 2 Game 3
H1 - Team Breakdown (FL) Sat 11:00 a.m. @ Durango Aux
Team Breakdown v. S LMetro
Sat 9:00 p.m. @ GV Main
Team Breakdown v. Ala Ice
Sun 3:40 p.m. @ GV Aux
LI Panthers v. Team Breakdown
H2 - Salt Lake Metro (UT) Sat 11:00 a.m. @ Durango Aux
Team Breakdown v. S LMetro
Sat 10:20 p.m. @ GV Main
SL Metro v. LI Panthers
Sun 5:00 p.m. @ GV Aux
SL Metro v. Ala Ice
H3 - Alabama Ice (AL) Sat 1:00 p.m. @ Durango Aux
Alabama Ice v. LI Panthers
Sat 9:00 p.m. @ GV Main
Team Breakdown v. Ala Ice
Sun 5:00 p.m. @ GV Aux
SL Metro v. Ala Ice
H4 - Long Island Panthers (NY) Sat 1:00 p.m. @ Durango Aux
Alabama Ice v. LI Panthers
Sat 10:20 p.m. @ GV Main
SL Metro v. LI Panthers
Sun 3:40 p.m. @ GV Aux
LI Panthers v. Team Breakdown
 
POOL J (Open)
Green Valley & Durango
Game 1 Game 2 Game 3
J1 - Atlanta Celtics I (GA) Sat 2:20 p.m. @ GV Main
Atlanta Celtics I v. Stud Ath. Broncos
Sun 9:00 a.m.@ GV Aux
Atlanta Celtics v. Arkanas Angels
Sun 6:20 p.m. @ Durango Main
Pump & Run AZ v. Atlanta Celtics I
J2 - Stud Ath. Brncos (NY) Sat 2:20 p.m. @ GV Main
Atlanta Celtics I v. Stud Ath. Broncos
Sun 10:20 a.m. @ GV Aux
Stud. Ath. Broncos v. Pump & Run AZ
Sun 7:40 p.m. @ Durango Main
Stud Ath. Broncos v. Arkansas Angels
J3 - Arkansas Angels (AR) Sat 3:40 p.m. @ GV Main
Arkansas Angeles v. Pump & Run AZ
Sun 9:00 a.m.@ GV Aux
Atlanta Celtics v. Arkanas Angels
Sun 7:40 p.m. @ Durango Main
Stud Ath. Broncos v. Arkansas Angels
J4 - Pump & Run Az (AZ) Sat 3:40 p.m. @ GV Main
Arkansas Angeles v. Pump & Run AZ
Sun 10:20 a.m. @ GV Aux
Stud. Ath. Broncos v. Pump & Run AZ
Sun 6:20 p.m. @ Durango Main
Pump & Run AZ v. Atlanta Celtics I
 
POOL K (Open)
Green Valley & Durango
Game 1 Game 2 Game 3
K1 - Raleigh Razorbacks (NC) Sat 2:20 p.m. @ GV Aux
Ral. Razorbacks  v. Tall. Wildcats
Sun 9:00 a.m. @ Durango Main
Ral.  Razorbacks v. D. Marshall Found
Sun 6:20 p.m. @ Durango Aux
Balt. Select v. Ral. Razorbacks
K2 - Tallahassee Wildcts (FL) Sat 2:20 p.m. @ GV Aux
Ral. Razorbacks v. Tall. Wildcats
Sun 10:20 a.m. @ Durango Main
Tall. Wildcats v. Balt. Select
Sun 7:40 p.m. @ Durango Aux
Tall. Wildcats v. D Marshall Found
K3 - D. Marshall FoundI (NY) Sat 3:40 p.m. @ GV Aux
D. Marshall Found v. Balt. Select
Sun 9:00 a.m. @ Durango Main
Raleigh Razorbacks v. D. Marshall Found
Sun 7:40 p.m. @ Durango Aux
Tall. Wildcats v. D Marshall Found
K4 - Baltimore Select (MD) Sat 3:40 p.m. @ GV Aux
D. Marshall Found v. Balt. Select
Sun 10:20 a.m. @ Durango Main
Tall. Wildcats v. Balt. Select
Sun 6:20 p.m. @ Durango Aux
Balt. Select v. Ral. Razorbacks
 
POOL L (Open)
Green Valley & Durango
Game 1 Game 2 Game 3
L1 - Ft. Worth Lions (TX) Sat 2:20 p.m. @ Durango Main
Ft. Worth Lions v. Payton Baker
Sun 9:00 a.m. @ Durango Aux
Ft. Worth Lions v. NY Ravens
Sun 6:20 p.m. @ GV Main
OK Rebels v. Ft. Worth Lions
L2 - Payton/Baker Pinn. (WA) Sat 2:20 p.m. @ Durango Main
Ft. Worth Lions v. Payton Baker
Sun 10:20 a.m. @ Durango Aux
Payton Baker v. OK Rebels
Sun 7:40 p.m. @ GV Main
Payton Baker v. NY Ravens
L3 - New York Ravens (NY) Sat. 3:40 p.m. @ Durango Main
NY Ravens v. OK Rebels
Sun 9:00 a.m. @ Durango Aux
Ft. Worth Lions v. NY Ravens
Sun 7:40 p.m. @ GV Main
Payton Baker v. NY Ravens
L4 - Oklahoma Rebels (OK) Sat. 3:40 p.m. @ Durango Main
NY Ravens v. OK Rebels
Sun 10:20 a.m. @ Durango Aux
Payton Baker v. OK Rebels
Sun 6:20 p.m. @ GV Main
OK Rebels v. Ft. Worth Lions
 
POOL M (Open)
Green Valley & Durango
Game 1 Game 2 Game 3
M1 - Gateway BBC I (MO) Sat 2:20 p.m. @ Durango Aux
Gateway BBC I v. EBO/EA
Sun 9:00 a.m. @ GV Main
Gateway  v. NEP AAU
Sun 6:20 p.m. @ GV Aux
Gateway BBC v. Illinois Fire
M2 - EBO/EA Sports (CA) Sat 2:20 p.m. @ Durango Aux
Gateway BBC I v. EBO/EA
Sun 10: 20 a.m. @ GV Main
EBO/EA v. Illinois Fire
Sun 7:40 p.m. @ GV Aux
EBO/EA v. NEP AAU
M3 - NEP AAU (PA) Sat 3:40 p.m. @ Durango Aux
NEP AAU v. Illinois Fire
Sun 9:00 a.m. @ GV Main
Gateway  v. NEP AAU
Sun 7:40 p.m. @ GV Aux
EBO/EA v. NEP AAU
M4 - Illinois Fire (IL) Sat 3:40 p.m. @ Durango Aux
NEP AAU v. Illinois Fire
Sun 10: 20 a.m. @ GV Main
EBO/EA v. Illinois Fire
Sun 6:20 p.m. @ GV Aux
Gateway BBC v. Illinois Fire
 
POOL N (Open)
Green Valley & Durango
Game 1 Game 2 Game 3
N1 - Pump & Run (CA) Sat 5:00 p.m. @ GV Main
Pump & Run v. Newark Rams
Sun 11:40 p.m. @ Durango Aux
Pump & Run v. Muni Gardens
Sun 9:00 p.m. @ GV Auxiliary
Pump & Run v. Hunting Park
N2 - Newark Ram Ath Pr (NJ) Sat 5:00 p.m. @ GV Main
Pump & Run v. Newark Rams
Sun 11:40 @ Durango Main
Newark Rams v. Hunting Park
Sun 9:00 p.m. GV Main
Newark Rams v. Muni Gardens
N3 - Muncipal Gardens (IN) Sat 5:00 p.m. @ GV Aux
Muni Gardens v. Hunting Park
Sun 11:40 p.m. @ Durango Aux
Pump & Run v. Muni Gardens
Sun 9:00 p.m. GV Main
Newark Rams v. Muni Gardens
N4 - Hunting Pk Warriors (PA) Sat 5:00 p.m. @ GV Aux
Muni Gardens v. Hunting Park
Sun 11:40 p.m. @ Durango Main
Newark Rams  v. Hunting Park
Sun 9:00 p.m. @ GV Auxiliary
Pump & Run v. Hunting Park
 
POOL O (Open)
Green Valley & Durango
Game 1 Game 2 Game 3
O1 - Las Vegas Stars (NV) Sat 5:00 p.m. @ Durango Main
LV Stars v. Beach Ball Select
Sun 11:40 a.m. GV Aux
LV Stars v. TT Playaz
Sun 9:00 p.m. @ Durango Aux
Houston Select v. LV Stars
O2 - Beach Ball Select (SC) Sat 5:00 p.m. @ Durango Main
LV Stars v. Beach Ball Select
Sun 11:40 a.m. @ GV Main
Beach Ball Select v. Houston Select
Sun 9:00 p.m. @ Durango Main
Beach Ball Select v. TT Playaz
O3 - TThomas PlayazGd (NJ) Sat 5:00 p.m. @ Durango Aux
TT Playaz v. Houston Select
Sun 11:40 a.m. GV Aux
LV Stars v. TT Playaz
Sun 9:00 p.m. @ Durango Main
Beach Ball Select v. TT Playaz
O4 - Houston Select (TX) Sat 5:00 p.m. @ Durango Aux
TT Playaz v. Houston Select
Sun 11:40 a.m. @ GV Main
Beach Ball Select v. Houston Select
Sun 9:00 p.m. @ Durango Aux
Houston Select v. LV Stars

And just in case you missed seeing this(and like to have to decipher such things) here's the master schedule for the Green Valley and Durango Games:

7/15 Green Valley Main Green Valley Auxiliary Durango Main Durango Auxiliary
Game # Teams Game # Teams Game # Teams Game # Teams
9:00AM G001 A1 - A2 G002 B1 - B2 G003 C1 - C2 G004 D1 - D2
10:20AM G024 A3 - A4 G025 B3 - B4 G026 C3 - C4 G027 D3 - D4
11:40AM G047 E1 - E2 G048 F1 - F2 G049 G1 - G2 G050 H1 - H2
1:00PM G070 E3 - E4 G071 F3 - F4 G072 G3 - G4 G073 H3 - H4
2:20PM G093 J1 - J2 G094 K1 - K2 G095 L1 - L2 G096 M1 - M2
3:40PM G116 J3 - J4 G117 K3 - K4 G118 L3 - L4 G119 M3 - M4
5:00PM G139 N1 - N2 G140 N3 - N4 G141 O1 - O2 G142 O3 - O4
6:20PM G162 D1 - D3 G163 A1 - A3 G164 B1 - B3 G165 C1 - C3
7:40PM G185 D2 - D4 G186 A2 - A4 G187 B2 - B4 G188 C2 - C4
9:00PM G208 H1 - H3 G209 E1 - E3 G210 F1 - F3 G211 G1 - G3
10:20PM G231 H2 - H4 G232 E2 - E4 G233 F2 - F4 G234 G2 - G4
7/16 Green Valley Main Green Valley Auxiliary Durango Main Durango Auxiliary
Game # Teams Game # Teams Game # Teams Game # Teams
9:00AM G249 M1 - M3 G250 J1 - J3 G251 K1 - K3 G252 L1 - L3
10:20AM G272 M2 - M4 G273 J2 - J4 G274 K2 - K4 G275 L2 - L4
11:40AM G295 O2 - O4 G286 O1 - O3 G297 N2 - N4 G298 N1 - N3
1:00PM G318 C4 - C1 G319 D4 - D1 G320 A4 - A1 G321 B4 - B1
2:20PM G341 C2 - C3 G342 D2 - D3 G343 A2 - A3 G344 B2 - B3
3:40PM G364 G4 - G1 G365 H4 - H1 G366 E4 - E1 G367 F4 - F1
5:00PM G387 G2 - G3 G388 H2 - H3 G389 E2 - E3 G390 F2 - F3
6:20PM G410 L4 - L1 G411 M4 - M1 G412 J4 - J1 G413 K4 - K1
7:40PM G433 L2 - L3 G434 M2 - M3 G435 J2 - J3 G436 K2 - K3
9:00PM G451 N2 - N3 G452 N4 - N1 G453 O2 - O3 G454 O4 - O1

swish.gif (1685 bytes)
Copyright 1997-2000 All rights reserved
Questions? Comments? Need Information?
E-mail: jegesq@socalhoops.com


Hosted by WebCom